BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Aktualitet

“U ça sherri do kesh ti sot..”, çfarë do të ndodhë sonte në "Opinion", Fevziu paralajmëron gazetaren

“U ça sherri do kesh ti sot..”, çfarë do të

Moderatori Blendi Fevziu ka parashikuar “rrëmujë” në emisionin e tij, ndërsa flet për fenë dhe lidhjen me shqiptarët. Teksa fliste me gazetaren Gerta Zaimi, Fevziu e ka pyetur në lidhje me besimin e saj, e cila iu përgjigj negativisht. Pikërisht në këtë moment, moderatori ka parashikuar përplasje mes saj dhe pastorit Paulin Vilajeti. 

Pjesë nga biseda:

Fevziu: Ti beson në Zot?
Gerta Zaimi: Jo!
Fevziu: Je ateiste?
Gerta Zaimi: Po
Fevziu: U ça sherri do kesh ti sot me pastorin.
Paulin Vilajeti: Mirë se iu gjeta, Zoti iu bekoftë!
Fevziu: Mua? Ishalla!