BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Aktualitet

U fut të grabiste shtëpinë, e pëson keq ‘skifteri’ shqiptar, ja si u pikas nga fqinjët

U fut të grabiste shtëpinë, e pëson keq

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga policia italiane, pasi u kap duke grabitur në një banesë.

Ngjarja ka ndodhur në Pisa të Italisë. 28-vjeçari u fut në banesë që ta grabiste pak pas mesnatës së kaluar, por zhurmat shqetësuan fqinjët.

Rreth orës 1, fqinjët u zgjuan dhe nisën të kishin dyshime për atë që po ndodhte në banesën ngjitur, kur e dinin që pronarët ishin larguar me pushime.

Më pas, ata lajmëruan policinë dhe me mbërritjen e karabienrëve, i riu shqiptar u vu në pranga. 28-vjeçari, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije, kishte thyer derën dhe në pjesën e jashtme të shtëpisë kishte lënë copa druri.