BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Aktualitet

U godit rëndë nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit / Publikohen pamjet, si do duket Thumana e së ardhmes 

Kryeministri Edi Rama tha se me procesin e rindërtimit pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit, “shpresojmë që ta mbajmë fjalën që familjet që kanë humbur shtëpitë ta kalojnë vitin e ri në shtëpi dhe siç nuk i kanë pasur kurrë”.

Në konferencën ku po prezantohen projektet dhe modelet e rindërtimit për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, u shfaq një video, e cila shfaqte imazhe të Thumanës së të ardhmes, në të cilën sipas kryeministrit Edi Rama, do t’u jepet një tjetër cilësi jete veçanërisht fëmijëve dhe të moshuarve.

U godit rëndë nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit /

U godit rëndë nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit /

U godit rëndë nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit /

U godit rëndë nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit /

 

Më të lexuarat