BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

U kap ‘mat’ duke vendosur çamçakëzin poshtë tavolinës, Jemin Gjana reagon për herë të parë pas pamjeve që qarkulluan në rrjet, u kthehet sot gazetarëve: Dëshiroj të mos …

U kap ‘mat’ duke vendosur çamçakëzin poshtë

Kryetari i Komisionit për Zgjedhjet në Partinë Demokratikë, Jemin Gjana ka reaguar dy ditë pasi në rrjet doli videoja e tij teksa ngjiste një çamçakëz poshtë tavolinës.

Teksa mbajti një konferencë shtypi për ecurinë e procesit për zgjedhjet brenda PD-së ditën e nesërme, në fund të deklaratës, Jemin Gjana tha për gazetarët: “Dëshiroj që të mos ktheheni në paparacë çamçakëzash”.

Dy ditë më parë, kryetari i komisionit për Zgjedhjet në Partinë Demokratike, Jemin Gjana u fotografua teksa po ngjiste një çamçakëz poshtë tavolinës, ndërsa do mbante edhe një deklaratë për mediat, video e cila u bë virale në rrjet.