BREAKING NEWS

Virologia italiane Gismondo: Javën e ardhshme nuk do flasim më për koronavirusin, por lani duart

Virologia italiane Gismondo: Javën e ardhshme nuk do flasim më
x

Aktualitet

U konfliktua dhe kanosi me armë punonjësin e policisë, arrestohet 35-vjeçari (EMRI)