Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U konfliktua dhe kanosi me armë punonjësin e policisë, arrestohet 35-vjeçari (EMRI)

Postuar: 09/11/2019 - 09:41

Policia e Fierit arriti të vinte në pranga një 35-vjeçar në Mallakastër, i cili u konfliktua dhe kanosi një punonjës të rendit.

I ndaluari quhet Mariglen Saliaj (35 vjeç). Sipas të dhënave paraprake, mësohet ai ka kundërshtuar efektivin e policisë dhe më pas e ka kanosur.

Ai është shoqëruar nga uniformat blu dhe do të gjykohet për veprën penale ‘’kundërshtim të forcave të rendit’’ dhe kanosje për shkak të detyrës’’.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:17

Një aksion i madh policor në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero çoi në sekuestrimin e rreth 16 mijë bimëve narkotike marijuanë e ndarë në dy plantacione të ndryshme

Postuar: 16/11/2019 - 22:40

Mbrëmjen e sotme është gjetur i vdekur një 68-vjeçar në fshatin Shumbat të Dibrës

Postuar: 16/11/2019 - 21:29

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së shtunës në zonën e Kamzës, ku një automje

Postuar: 16/11/2019 - 19:40

"Air Albania Stadium" do të çelë nesër dyert me ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të

Postuar: 16/11/2019 - 17:55

Një grua në Tiranë ka mbetur e vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën “Demokraci