BREAKING NEWS

Përfundon takimi me Thaçin, reagon menjëherë Albin Kurti, tregon çfarë u vendos: S’ka qeveri të re, pa zgjedhje e Kuvend të ri

Përfundon takimi me Thaçin, reagon menjëherë Albin Kurti,
x

Aktualitet

U largua nga ekrani i “Top Channel" pas sherrit me Ben Blushin? Florian Agalliu flet për herë të parë

U largua nga ekrani i “Top Channel" pas sherrit me Ben Blushin?

Moderatori Florian Agalliun, njoftoi para disa javësh se nuk do e shohim më në ekranin e “Top Channel” në emisionin “Në shtëpinë tonë”.

U tha se shkak i largimit të Florit ishte një konflikt me drejtorin e përgjithshëm të këtij televizioni, Ben Blushi.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Late Night Shoë”, Flori e konfirmoi këtë duke u shprehur se ai nuk lejon t’i cënohet dinjiteti.

“Nuk e kam folur fare këtë pjesë në media, por meqë po më jepet rasti po t’a them çfarë ka ndodhur. Unë kam vendosur që të jetoj me dinjitet, në momentin që më cënohet dinjiteti përsa i përket marrëdhënieve në punë, dal mga vetja. U agravua situata dhe unë preferova t’i shkëpus marrëdhëniet se sa të vazhdoj të jetoj duke punuar me të njejtat intonacione të përditshme”, u shpreh Flori.