BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Aktualitet

U martua për t’u larguar nga shtëpia, Miranda trondit me rrëfimin e saj: Kur isha shtatzënë burri më gjuajti në bark

U martua për t’u larguar nga shtëpia, Miranda trondit me

Miranda u martua në moshën 18-vjeçare me dëshirën për t’u larguar sa më parë nga shtëpia ku ishte rritur pa dashuri.

Në “Ka Një Mesazh Për Ty” nga “E diela shqiptare” në Tv Klan ajo rrëfeu se fëmijëria e saj ka qenë një vuajtje e madhe dhe dëshironte të linte gjithçka pas sa më shpejt.

Por martesa nuk i solli asgjë të mirë. Bashkëshorti vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe Miranda nuk kaloi dot një martesë të lumtur me të.

Ardit Gjebrea: U dashurove me djalin?

Miranda: Jo, absolutisht jo se unë s’e kisha parë asnjëherë djalin.

Ardit Gjebrea: Si të shkoi martesa?

Miranda: Sinqerisht që në hapat e para, jo unë po të gjithë e kuptuam që ai nuk ishte…

Miranda: Jo për mua, por nuk ishte…

Ardit Gjebrea: Në fakt ai çfarë problemesh kishte?

Miranda: Ai ishte edhe me probleme mendore Ardit.

Ardit Gjebrea: Si sillej me ty?

Miranda: Ai kishte plot, s’di ç’të them. Unë rashë, si i thonë një fjale, mirë që rashë nga shiu në breshër, por ishte një breshër që më vrau gjithë trupin. Kam qenë shtatzënë me Anën që unë e kam sjellë sot këtu dhe më ka rënë me okllai në bark.

Ardit Gjebrea: Ana e ka emrin vajza?

Miranda: Emrin që unë i kam vënë e ka Olta, por në birësim i është vënë Ana. 

Më të lexuarat