Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U përplas me "bishën luksoze" të blinduar me targa ruse, kush është shkodrani që u zhduk nga sytë këmbët?

Postuar: 11/09/2019 - 23:54

Një aksident rrugor ndodhi mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi Shqiponja në kryeqytet.
 
Fillimisht u mësua se një automjet tip G-Class i blinduar me targa ruse doli jashtë rruge dhe për pasojë u batua në njërën anë. Shoferi i automjetit ishte larguar nga vendngjarja pas aksidentit.
 
Bëhet fjalë për 34-vjeçarin me iniciale E.D, banues në qytetin e Shkodrës.
 
34-vjeçari, nuk ka marrë lëndime të rënda dhe aktualisht po merr mjekimin e nevojshëm në spital.
 
Nga policia u dyshua fillimisht se ky person ishte me precedentë penalë dhe automjeti ishte i vjedhur. Nuk dihet nëse 34-vjeçari është pronari i mjetit luksoz.
 
Shkaqet apo rrethanat e aksidentit nuk janë zbardhur ende.
 
Njoftimi i Policisë:
 
Rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin E. D., 34 vjeç, banues në Shkodër në rrethana ende të paqarta ka dalë nga rruga.
 
Si pasojë e daljes nga rruga është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën vetë drejtesi i mjetit i cili po merr mjekim në spital.
 
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e pronësisë së mjetit si dhe të shkakut të daljes nga rruga.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/09/2019 - 00:25

Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi.

Postuar: 23/09/2019 - 00:19

Nga ora 22.08 ku u regjistruan lëkundje tërmeti në zonën e Vorës janë shënuar dhe tre lëkundje të

Postuar: 22/09/2019 - 23:30

Lajmi për një tërmet tjetër duket se ka ngjallur panik te qytetarët të cilët kanë vërshuar nëpër

Postuar: 22/09/2019 - 23:25

 Ministria e Mbrojtjes ka sqaruar qytetarët se asnjë tërmet nuk mund të parashikohet,&n

Postuar: 22/09/2019 - 23:21

 Flet eksperti i sizmiologjisë Rrapo Ormeni pas lajmit të rremë që përhapën disa media të pa

Postuar: 22/09/2019 - 23:00

 Tërmeti i orës 22:08 minuta, me magnitudë 4.4 ballë ka alarmuar banorët e kryeqytetit, të c

Postuar: 22/09/2019 - 22:34

Një tjetër tërmet ka tronditur Shqipërinë.