BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit shkojnë menjëherë në vendngjarje

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit
x

Aktualitet

U qëllua me plumb në kokë dje në Tiranë, vjen lajmi i keq për 26-vjeçarin

U qëllua me plumb në kokë dje në Tiranë, vjen lajmi i

Një lajm i hidhur ka hidhur për familjarët e 26-vjeçarit që u qëllua ditën e djeshme me plumb në kokë.

Mësohet se Indrit Çelaj ka ndërruar jetë në spital

I riu nga Mallakastra ka humbur jetën tek Trauma, pasi nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra nga plumbi në kokë.

Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme në Tiranë, te 'Myslym Shyri'. I riu ishte duke punuar në një vilë, ndërsa është konfliktuar me një punëtor tjetër, i identifikuar nga policia si L.V.

Autori L.V. e ka qëlluar me armë zjarri në kokë. Ai është larguar më pas shpejtësi dhe është shpallur në kërkim nga policia.