Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U shoqërua në komisariat, qytetari nxjerr bllof Policinë me deklaratën që bën

Postuar: 18/03/2019 - 20:18

Banorët e Astirit janë thirrur ditën e sotme në komisariatin nr.6 për të dhënë sqarime mbi pjesëmarrjen në protestat e Unazës së Re dhe asaj të opozitës që u mbajt në 16 mars.

Një nga banorët i cili është thirrur në komisariat ka thënë para mediave se nuk ka marrë pjesë në protestën e organizuar nga opozita në 16 mars.

Policia ishte munduar të gjente pamje filmike të tij që kishte qenë i pranishëm në protestën e fundit të opozitës.

“Unë dje nuk isha fare në protestë , u munduan të më gjenin pamjet filmike, pavarësisht se unë nuk isha në protestën e fundit, por nuk jam tërhequr nga protestat do vijoj të marrë pjesë.”, u shpreh qytetari.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 18:04

Ka nisur protesta e PD në Kukës kundër vizitës së kryeministrit Edi Rama i cili vijon fushatën elektorale. Në Bashkinë e Kukësit Rama do prezantojë kandidatin socialist për kryetar bashkie, Safet Gjici.

Postuar: 25/06/2019 - 17:10

Kreu i PD, Lulzim Basha u takua paraditen e së martës me të ngarkuarën me punë të SHBA-ve dhe me

Postuar: 25/06/2019 - 17:07

Ndonëse kreu i shtetit Ilir Meta edhe në deklaratën e sotshme nuk mohoi mundësinë e shpërndarjes

Postuar: 25/06/2019 - 16:20

Kur jemi 5 ditë larg nga data e zgjedhjeve situata politike në vend është e shoqëruar me tensione

Postuar: 25/06/2019 - 15:56

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës, ku Lavd

Postuar: 25/06/2019 - 15:40

Blindat e ushtrisë shpërndajnë materialet zgjedhore, KQZ nxjerr fletët dhe kutitë e votimit.

Postuar: 25/06/2019 - 14:58

Pas ngjarjes tragjike që ndodhin ditën e sotme në një shat të Vlorës, ku bashkëshorti vrau në mën