BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy personave në lokal, 55-vjeçari nxjerr armën dhe... (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me vartësit

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me
x
BREAKING NEWS

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/ Spartak Ngjela shpërthen ndaj kryeministrit: Franca gjithmonë ka qenë kundër territorit shqiptar, ç’ punë ka me...

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/
x
BREAKING NEWS

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën kërkesën e pazakontë policisë shqiptare

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe akuzon Albin Kurtin, irritohen kosovarët dhe kërkojnë shpalljen “non grata” si armik i shqiptarëve për interesat e serbëve

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme në Zveçan dhe i bën thirrjen e fortë Serbisë

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme
x
BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x
BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x

Aktualitet

U shpall e pafajshme për aksidentin/ Momenti kur aktorja i përshpërit diçka burrit që e fajësoi! (VIDEO)

U shpall e pafajshme për aksidentin/ Momenti kur aktorja i

Pasi Gwyneth Paltrow u shpall e pafajshme për një aksident me ski të ndodhur në vitin 2016 në një vendpushim në Utah, gjykatësi në Park City e lejoi atë të largohej nga salla e gjyqit, përpara medieve.

Ndërsa po shkonte drejt daljes, ajo ndaloi për t'i pëshpëritur diçka burrit i cili e përfshiu në një sagë ligjore gati tetë vjeçare.

Terry Sanderson, një mjek okulist 76-vjeçar në pension, u shpall "100% përgjegjës" për aksidentin.

"Fjalët e saj të sakta ishin 'Të uroj gjithë të mirat, kjo është gjithçka që ajo tha", tha Sanderson kur u pyet në lidhje me atë se çfarë i tha Paltrow. "Unë i thashë, faleminderit e dashur", u shpreh ai.

Por duke qenë se biseda nuk u mor në mikrofonat e sallës së gjyqit, mund të mos dihet kurrë me siguri se çfarë u tha.

Sipas BBC, Pas shtatë vitesh nëpër gjykatë, disa në mediet sociale spekuluan se kjo mund të ishte dhe e sajuar, gjatë periudhës së divorcit të aktores nga këngëtari kryesor i ‘Coldplay’, Chris Martin.