BREAKING NEWS

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19, shpërthen shefi i Epidemiologjisë ndaj kritikëve dhe tregon çelësin e suksesit: Mos qeshni me ne, bëni mirë të mësoni diçka nga përvoja jonë

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19,
x

Aktualitet

U tërhoq zvarrë nga furgoni, zbardhet identiteti i emigrantit shqiptar që vdiq në Itali

U tërhoq zvarrë nga furgoni, zbardhet identiteti i emigrantit shqiptar

Një emigrant shqiptar është përplasur nga një furgon në Bari teksa po tentonte që të kalonte rrugën, ku si pasojë ka humbur jetën. Viktima është Asqeri Bani.

Aksidenti ka qenë aq i rëndë saqë furgoni e ka marrë zvarrë për disa metra. Sipas medieve, shqiptari nuk kishte shumë kohë në Itali, ndërsa nuk kishte mundur të siguronte një punë dhe strehim. Pavarësisht ndihmës së dhënë nga bluzat e bardha, emigranti nuk mundi të mbijetonte.

Më të lexuarat