BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Aktualitet

“U torturua”/ Anila Hoxha del me deklaratën e papritur: Aman do ja thotë njeri që do jetë ministre edhe tek ‘Rama 3’!

“U torturua”/ Anila Hoxha del me deklaratën e papritur: Aman do

Krijimi i qeverisë ‘Rama 3’ në shtator po paraprihet me diskutime dhe parashikime të shumta. Ministrat aktual janë nën ethet nëse do të arrijnë të kenë një portofol ministror apo do të zëvendësohen nga emra të rinj.

Nisur nga diskutimet që po bëhen sëfundmi, gazetarja Anila Hoxha ka dalë me një reagim të papritur në rrjetet sociale për ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Hoxha i drejtohet ministres Gjonaj duke i thënë se ajo do të jetë sërish ministre në qeverinë ‘Rama 3’.

Sipas saj, Gjonaj ka bërë katër herë ceremoni për reformën në drejtësi. Ajo ndalet dhe te një premtim i ministres, për ndërtimin e një burgu të ri.

“U torturua ministrja e drejtësisë Etilda Gjobaj. Katër herë ka organizuar cermoninë për reformën ne drejtesi. Vu marrëveshjet për burgjet, më fantastiku premtimi për një burg të ri. Aman do ja thotë ndonjë që do jete ministre dhe tek Rama 3, që të fleme rehat dhe ne të tjerët”, shkruan gazetarja.