BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Aktualitet

U vetëflijuan se besonin te ringjallja, flet komshija e viktimave: Më dridhet mishi, edhe djali im ka qenë dëshmitar i Jehovait. Vajzat mbaruan shkollën, u mbyllën në...

U vetëflijuan se besonin te ringjallja, flet komshija e viktimave: Më

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mbrëmë në Kombinat të Tiranës.

Nënë e bijë, Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi, u gjetën të pajeta në banesën e tyre, ndërsa vajza tjetër 34 vjeçe, Blerta Josifi është dërguar me urgjencë në spital.

Mësohet se ato janë vetëflijuar, pasi besonin te ringjallja pas vdekjes.

Lidhur me ngjarjen ka folur edhe një fqinje e tyre.

 “Trupi më dridhet, edhe tani që po flas shih si më është bërë mishi, shihe, vajza të reja. Dhe djali im ka qenë dëshmitar i Jehovait, por nuk e mendon të bëjë kështu gjërash, as myslimani dhe as i krishteri nuk thonë që vrisni veten, këtë dua të them me bindje të plotë. Mora vesh që do i varrosin në Përmet, motra e saj banon në pallatin tim, janë njerëz të qetë,” shprehet fqinja për Fax News.

Më të lexuarat