Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U vetëvarë në Vorë, zbardhen detajet shokuese/ Trupi ndenji varur për 6 orë, viktima baba i tre fëmijëve (EMRI)

Postuar: 11/02/2019 - 11:03

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnate në një punishte druri në Vorë ku roja i biznesit të vogël, i dha fund jetës duke u vetëvarur.

Mësohet se viktima është identifikuar si Agim Hito, 56 vjeç, baba i tre fëmijëve, nga Vora.

Policia dha informacion për ngjarjen vetëm para pak minutash, ndërsa siç thonë banorët e zonës, trupi i viktimës ka qëndruar varur në litar përreth 6 orë duke terrorizuar këdo që e ka parë.

Askush nuk e prekte trupin derisa uniformat blu shkuan në vendin e ngjarjes dhe njoftuan ekspertët.

Rrethanat dhe shkaqet që çuan 56 vjeçarin drejt vendimit fatal, janë ende të panjohura.

NJOFTIMI I POLICISË:

Rreth orës 08:10, në Vorë në ambientin e një firme është vetëvarur një 56-vjeçar (me detyrë roje).

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ NB

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 23:31

  Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një djali të mitur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Kamëz-Rinas . Viktima është O.

Postuar: 18/09/2019 - 22:38

Një 40-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë greke pasditen e djeshme në Selanik.

Postuar: 18/09/2019 - 22:27

 Është arrestuar personi që tentoi të vjedhë mbrëmjen e sotme dyqanin në Elbasan.Mësohet se

Postuar: 18/09/2019 - 20:47

Një shqiptar është gjetur i djegur brenda një makine në ishullin e Rodosit.

Postuar: 18/09/2019 - 20:07

Një burrë 40-vjeçar u arrestua nga Departamenti i Sigurisë në Edessa për trafik kokaine.

Postuar: 18/09/2019 - 19:51

Alarmi se mbrëmjen e djeshme një taksist u mundua që të rrëmbente një fëmijë në Elbasan me sa duk

Postuar: 18/09/2019 - 19:49

Një shqiptar dyshohet se i ka dhënë fund jetës brenda makinës së tij, duke u vetëdjegur në Rodos,