BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

U vra me shtatë plumba! Flasin fqinjët e biznesmenit të njohur që u ekzekutua mbrëmë: Dëgjuam ulërimat dhe të bërtiturat e të ëmës, jetonte vetëm me...

U vra me shtatë plumba! Flasin fqinjët e biznesmenit të njohur

Fqinjët e Gramoz Memës kanë treguar se kanë marrë vesh lajmin për vrasjen e tij, pasi kanë dëgjuar ulërimat dhe të bërtiturat e të ëmës. Në një prononcim jashtë kamerave, fqinjët janë shprehur se Mema ishte një person i qetë, nuk ishte martuar dhe jetonte me nënën e tij, mes Ksamilit dhe Tiranës.

“Gramoz Mema nuk ishte i martuar. Jetonte me nënën e tij. E ëma ishte në shtëpi kur ndodhi vrasja.  Nuk dëgjuam të shtëna, dëgjuam vetëm ulërimat dhe të bërtiturat e nënës së tij. Jetonte me nënën e tij, në Ksamil e Tiranë,”- tregojnë ata ndër të tjera.

Nga ana tjetër është mësuar se Mema është qëlluar me shtatë plumba. Gramoz Mema u vra një natë më parë pranë shtëpisë së tij. Ai u nis për në spital por rrugës ndërroi jetë.

Më të lexuarat