BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x
BREAKING NEWS

“Ky është me të vërtetë një moment historik"/ Vjen lajmi i shumëpritur për Finlandën dhe Suedinë

“Ky është me të vërtetë një moment
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë: Do të kujtojmë si shoqe, aktore e personalitet me nam

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re
x
BREAKING NEWS

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët "qepin" gojën dhe i bëjnë thirrje Ramës të heqë dorë nga “riedukimi”

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' sërish çmimi i naftës, sa do të shiten benzina dhe gazi? Bordi i Transparencës merr vendimin

'Fluturon' sërish çmimi i naftës, sa do të
x

Aktualitet

UFO-t zbresin në këtë zonë të vendit tonë? Banorët në panik, zbulohet si qëndron e vërteta e tyre

UFO-t zbresin në këtë zonë të vendit tonë?

Pak ditë më parë në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se në fshatin Topojan të Gramshit kishin zbritur UFO-t, madje kishin lënë edhe shenjat dalluese të prezencës së tyre.

Mirëpo gazetarët e emisionit ‘Piranjat’ kanë shkuar drejt fshatit Topjan, për të parë dhe dëgjuar vetë se si ishte e vërteta, duke bërë një hetim të plotë dhe shterues, që si qëndron e vërteta me UFO-t.

Pasi takoi banorët e fshatin një nga një dhe nuk dëgjoi asgjë për UFO-t, gazetarja shkoi dhe u përball drejtpërdrejtë me pronarin e tokës, aty ku UFO-t kishin lënë dhe shenjat.

Por përgjigja e pronarit kur u pyet për lajmin rreth UFO-ve, e zhgënjeu gazetaren, pasi shenjat nuk i kishin lënë UFO-t por sprucatori i ujit.

Më të lexuarat