BREAKING NEWS

Rëndohet situata, 25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri (Harta)

Rëndohet situata,  25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
x

Aktualitet

‘Unë s’jam akullore o Bashibozuk’, shefi i policisë përplaset me Sandër Lleshajn

‘Unë s’jam akullore o Bashibozuk’, shefi i policisë
Shefi i Policisë Bashkiake në Shkodër, Anton Hasanpapaj, ka replikuar me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj. Në një reagim Hasanpapaj shkruan se për të vlen më shumë demokracia se urdhrat që mund të miratohen nga ministria.
 
“Unë rreziku publik. Ministër Bashibozuk unë nuk jam akullore si Gjushëria që mbron ti dhe Ushtria jote e mercenarëve nuk ngrij e shkrij sa herë flet Bild , Për mua vlen më shumë Demokracia se urdhrat,më shumë njeriu se rroga, më shumë e drejta se servilizmi. Nuk mbaj deklarata zyrash por mbroj edhe me jetë të drejtën e bashkëjetesës në një Shqipëri si Gjithë Europa”, shkruan shefi i Policisë.

Më të lexuarat