BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Aktualitet

Universiteti i Mjekësisë dhe Politeknikut shtyjnë procesin mësimor

Universiteti i Mjekësisë dhe Politeknikut shtyjnë procesin

Universiteti i Mjekësisë dhe Universiteti i Politeknikut procesi mësimor është pezulluar deri në datën 13 dhjetor.

Ky njoftimi bëhet me dije nga rektorati ku thuhet se studentët do të njoftohen në vijim.

Rektori i Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata njoftoi se vendimi u mor për shkak të situatës dhe gjendjes ku ndodhen godinat e UMT pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit.