BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

“Vajte iu lëpive të gjithëve”/ Plas keq debati në studio mes të ftuarës dhe ish-banorit të 'BBV': Nuk ke lënë program pa hyrë vetëm për famë

“Vajte iu lëpive të gjithëve”/ Plas keq debati

Diskutimet në rubrikën javore “Trotuar”, ditën e djeshme kanë qënë tepër të tensionuara. Tema e kësaj jave kishte të bënte me hapësirën televizive dhe nëse e meritojmë atë.

Ndërkohë që në studio janë sjellë mendime të ndryshme nga Edi Manushi, Bledi Mane, Erjola Doçi, Elios Shuli, Krist Dragot, Fjori Likja, Ronaldo Sharka, Shqipe Hysenaj, Belinda Dragot dhe Dea Vieri në një moment duket se situata është tensionuar më shumë seç duhet mes Ronaldo Sharkës, Fiori Likja dhe Dea Vieri.

Duket se gjithçka ka nisur teksa Ronaldo i është drejtuar Deas, duke i thënë se ajo nuk tregon se është bërë e njohur nga një program dashurie.

“Vajte iu lëpive të gjithëve”/ Plas keq debati

Ronaldo: “Nuk thua që je bërë e famshme nga një program dashurie, që nuk ka asgjë të keqe”.

Dea: “Nuk e mohova, ishte gjëja e dytë që e thashë“.

Ronaldo: “Kjo tregon që ti ke komplekse inferioriteti”.

Dea: “Çfarë kompleksi kam që unë e thashë vet. Eshtë tjetër gjë nëse unë do e mohoja”.

Ndërkohë këtij debati i është shtuar edhe Fjori, e cila ka thënë:

Vetëm Ronaldo nuk duhet të flasë për asnjë nga ne këtu sepse ti je personi që vuan nga sindroma i famshëm për të qënë famshëm. Nuk ke lënë “reality”, nuk ke lënë program pa hyrë, vetëm për famë. Çfarë bëre në Big Brother ti, vajte iu lëpive të gjithëve aty”.