BREAKING NEWS

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i fortë i SHBA-së, ja çfarë pritet të ndodhë në vijim

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i
x

Aktualitet

Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë dhe bën dedikimin prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes Aneta

Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë dhe bën dedikimin

Kristi, vajza e Olsi Ramës, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Aneta Ramës, me një mesazh në Instagram, bashkangjitur një fotografie kur e ndjera ishte e re.

“Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo.

Aneta Rama u nda nga jeta sot, të shtunën e 1 gushtit, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, ‘dritën e shtëpisë’.

Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë dhe bën dedikimin