BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Aktualitet

Vajza shqiptare përlotet teksa Erdogan thotë lutjen e tij

Vajza shqiptare përlotet teksa Erdogan thotë lutjen e tij

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan dhe kryeministri Edi Rama kanë prerë shiritin për hapjen e xhamisë së restaurar të Et’hem Beut.

“Me këtë rast i lutem Allahut që pasi të hapet xhamia, lutjet dhe adhurimet që do të bëhen në xhami të pranohen te i madhi Zot. E lus Zotin, mos na lërë pa fe, pa atdhe, pa minare, pa dashuri, pa ujë dhe pa ajër. Me respekt dhe me dashuri për të gjithë ju që na dëgjuat deri më të tani”, tha presidenti Erdogan në fjalën e tij.

Një episod i kapur në kamera ishte teksa një vajzë u përlot gjatë fjalimit të Presidentit turk.

Menjëherë pas cereminisë në xhaminë e Et’hem Beut presidenti turk pritet t’i drejtohet Aeroportit Nënë Tereza për t’u larguar drejt Turqisë.

 

Më të lexuarat