BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Aktualitet

Vajzat e showbizit paguhen deri në 100 mijë euro nata nga bosët e krimit për të kaluar një natë me ta? Ja çfarë thotë Artan Hoxha

Vajzat e showbizit paguhen deri në 100 mijë euro nata nga bosët e

Gazetari Artan Hoxha ka mohuar që videoja erotike e Luana Vjollcës të ketë dalë nga telefoni i Ervis Martinajt. Sipas tij, aplikacioni SKY nuk akseson video.

Po ashtu ai ka mohuar zërat se vajzat e showbizit marrin nga 100 mijë euro. Sipas tij, ata vrasin për 50 mijë euro dhe nuk ka sens t’i paguajnë ato nga 100 mijë euro.

"Bëhet fjalë, ose u tha për video që kanë dalë nga një celular të sekuestruar nga SPAK. Nëse do të ishte e vërtet, do të ishte shumë e rëndë. Që të dalin prova nga SPAK, qoftë edhe video, është një gjë shumë e rëndë. Bëhet fjalë për telefonin e Vis Martinaj.

Thuhet se kjo video ka dalë nga telefoni i Vis Martinajt dhe nga telefoni  SKY. Së pari, Sky nuk ka opsionin video. As dërgohej, asgjë. Kjo nuk ka dalë nga telefoni SKY.

Zhdukjen e Martinajt e heton prokurori i Kurbinit. Sky nuk ka video. E kam parë atë video, por çfarë rëndësie ka ajo? Ajo është video banale.

Publikimi i atij lajmi, iu vesh SPAK-ut. Nuk ka asnjë provë që t'i ketë ndodhur SPAK-ut.

Pse është përdorur? Pse mund ta kenë bërë? Ai u bë lajmi më i klikuar i fundjavës.

Ajo video nuk ka ndonjë hata, por u bë abuzimi, që thanë shkojnë për 100 mijë euro nata… Tani këta vrasin për 50 mijë euro, si paguajnë 100 mijë euro nata për vajzat e showbizit", deklaroi Hoxha.  

 

Më të lexuarat