BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Aktualitet

Vazhdojnë ditët me diell, zbuloni si pritet të jetë moti sot

Vazhdojnë ditët me diell, zbuloni si pritet të jetë moti

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën me dije se në ditën e sotme (e mërkurë dt.23) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Sot(e mërkurë dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 24 °C

në vendet e ulëta: 14 / 27 °C

në vendet malore: 9 / 23 °C

ERA

Sot (e mërkurë dt.23) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.