BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Vazhdon avazi në Kadastrën e Vlorës, jep dorëheqjen drejtuesja që u komandua pak ditë më parë

Vazhdon avazi në Kadastrën e Vlorës, jep dorëheqjen

Drejtuesja e Kadastrës së Vlorës, Viola Hima, e cila është caktuar në detyrë vetëm pak ditë më parë është dorëhequr.

Sipas informacioneve, mësohet se Hima është dorëhequr dhe në vend të saj do të komandohet një regjistrues tjetër.