Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Velipojë, përplasje me armë zjarri mes dy të rinjve

Postuar: 19/05/2017 - 14:01

Dy të rinj janë konfliktuar dhe sherri mes tyre ka degjeneruar në përplasje me armë  zjarri në Velipojë të Shkodrës.

Mësohet se të plagosurit janë Ervin Tahiri 30 – vjeç dhe Durim Tahiri 27 – vjeç. Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit.

Nga burimet paraprake bëhet me dije se dy të rinjtë janë transportuar me urgjencë në spitalin e Shkodrës.

Forca të shumta policie kanë shkuar në plazh për hetimin e ngjarjes.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2017 - 17:02

Gjykata e Lezhës ka dënuar me 27 vite burg për 31-vjeçarin Alfred Nikolli, i cili u shpall fajtor për krimin e pasionit që kreu në nëntor të një viti më parë, ku mbeti viktimë shtetësja  Etleva Ndoka, banuese në Lezhë.

Postuar: 25/09/2017 - 16:46

Gjykata e Lezhës ka shpallur fajtor dhe ka dënuar me 27 vite burg Alfred Nikollin për vrasjen e parukieres Eteleva Ndoka.

Postuar: 25/09/2017 - 16:31

Kryetari i Gjykatës së Vlorës Skënder Haluca dha një deklaratë të fortë lidhur me fenomenin e drogës.

Postuar: 25/09/2017 - 16:14

Ngjarja e rëndë ku një 49-vjeçar vrau bashkëshorten e tij, në fshatin Blacë të Pogradecit, tronditi ditën e djehsme opinionin publik.

Postuar: 25/09/2017 - 15:57

Policia kufitare ka ndaluar ditën e sotme dy shtetas afganë janë ndaluar në pikën kufitare të Qafë Botës

Postuar: 25/09/2017 - 15:40

Edhe pse në trend ulës shqiptarët vijojnë të kryesojnë Evropën për nivelin e lartë kërkesave për azil në vendet anëtare, madje kanë rifilluar sërish në tremujorin e dytë…