BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Aktualitet

Vetëflijimi që tronditi Tiranën, Klodiana Lala jep detajet e forta: Nuk janë ‘Dëshmitarët e Jehovait, është një sekt që...

Vetëflijimi që tronditi Tiranën, Klodiana Lala jep detajet e

Gazetarja Klodiana Lala ka hedhur një tjetër version në lidhje me vetëflijimin në Kombinat. E ftuar në studion e “Opinion”, Lala tha se gratë e familjes Josifi ndiqnin një tjetër sekt fetar.

Sipas gazetares, ky sekt nuk është i regjistruar në Shqipëri dhe ka ritual të panjohura.

“Ka dyshime të forta që nëna dhe dy vajzat po ndiqnin një sekt që është i paregjistruar në vendin tonë. Të dhënat që janë gjetur në atë banesë flasin për një sekt që mendohet se kryen rituale, që nuk janë të njohura deri më tani në Shqipëri,”– tha Lala.

Më të lexuarat