BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

Vettingu në polici/ Shkarkohet nga detyra zyrtari i lartë (EMRI)

Vettingu në polici/ Shkarkohet nga detyra zyrtari i lartë (EMRI)

Edmond Papa, me detyrë Shef Sektori i Sigurisë së Personelit, Drejtoria e Analizës dhe Kartotekës, nuk e ka kaluar dot vetting-un dhe është shkarkuar nga detyra.

Papa është i dyti zyrtar që shkarkohet në radhët e policisë.Deri tani, 21 drejtues të lartë janë konfirmuar në detyrë.