BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x
BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x

Aktualitet

Video epike/ I ftuari i bën gjestin e pazakontë në mes të emisionit, gazetarja nuk e mban dot të qeshurën: Më je bërë si drejtues...

Video epike/ I ftuari i bën gjestin e pazakontë në mes të

Gazetarja e emisionit ‘ABC live’, Juli Xhokaxhi është përballur sot me një situatë të pazakontë.

Përballë ishte ekonomisti Dritan Shano, të cilin Juli Xhokaxhi po e pyeste për shifrat e rritjes ekonomike, por një moment ai drejton gishtin nga kamera duke shkëputur bisedën.

Shano thotë instiktivisht se ka dalë ‘live’ zv.kryeministri Arben Ahmetaj dhe se mund ta ndjekim atë, ndërkohë që gazetarja vijon me pyetjen.

Në këtë moment ajo nuk e mban të qeshurën duke i thënë Shanos se ishte bërë si drejtues emisioni.

Pjesë nga episodi:

Juli Xhokaxhi: Kemi një rritje ekonomike tjetër krahasuar me 4.5% që ishte planifikimi i parë

Dritan Shano: (Ngre gishtin) Kemi Ahmetajn..

Juli Xhokaxhi: (Sheh nga kamera)

Dritan Shano: Si të doni juve..

Juli Xhokaxhi: (Qesh) Më je bërë si drejtues emisioni..