BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

VIDEO/Publikohen pamjet me dron nga shpërthimi i kontrolluar i 12- katëshit në Durrës, u përdor 88 kg tritol

VIDEO/Publikohen pamjet me dron nga shpërthimi i kontrolluar i 12-

IKMT ka pubikuar pamjet me dron nga lart të shpërthimit me 88 kg tritol tek pallati 12- katësh në Durrës që pësoi anim nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.

Nga pamjet duket se procesi i shembjes së pallatit vijon, teksa nga shpërthimi dallohet se tritoli ishte vendosur në 1200 vrima të strukturës së brendshme.

Më parë, IKMT theksoi se është e pamundur që ky pallat të shembej me mënyra të zakonshme për shkak të strukturës së fortë që në themel që ka.