BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Shihni si ushtarët grekë kërcejnë nën ritmet e këngës së reperit të njohur shqiptar

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Shihni si ushtarët grekë

Ditët e fundit po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale një video e realizuar Tik Tok, më këngën  “Freestyle” të këngëtarit shqiptar i njohur si “Don Xhon” në bashkëpunimin me Meriton Mjekiqin.

Ritmi i këngës është tepër i këndshëm dhe shumë njerëz në Tik Tok po shpërndajnë video duke kërcyer nën këto ritme.

Këtij trendi nuk i kanë shpëtuar as 3 ushtarë grek, të cilët janë argëtuar me këngën e shqiptarit dhe më pas e kanë shpërndarë në llogarinë e tyre në Tik Tok.

Në videon e mëposhtme shihen ushtarët me uniformën greke duke kërcyer mjaft të kënaqur teksa në sfond dëgjohet “Freestyle” i Don Xhonit.

Më të lexuarat