BREAKING NEWS

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur  në 24
x

Aktualitet

Video-skandali në Fier/ Bashkëshorti i kërkonte seks vajzës në këmbim të heqjes së mungesave, e shoqja bën deklaratën e pazakontë ndaj burrit

Video-skandali në Fier/ Bashkëshorti i kërkonte seks vajzës

Gjykata e Fierit vendosi masën e sigurisë burg pa afat për Agron Begon.63-vjeçari, mësues në shkollën e muzikës “Jakov Xoxa” u filmua nga një nxënëse 18-vjeçare teksa e ngacmonte seksualisht në këmbim të heqjes së mungesave që ajo kishte bërë në mësim.

Prokuroria kërkoi arrest me burg pa afat për 63-vjeçarin dhe gjykata pranoi kërkesën e prokurorisë.

Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura. Në mbështetje të 63-vjeçarit ishte bashkëshortja e tij, e cila u shpreh jashtë kamerave se video-skandali i transmetuar në emisionin Stop është i montuar. 

Ajo tha nuk do ta braktisë bashkëshortin.