Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video-skandali seksual/ 'Dorëzohet' më në fund polici, zbardhet dëshmia

Postuar: 12/02/2019 - 14:18

Zbardhet dëshmia e policit Berhan Bajrakurti, i cili u arrestua dje pas publikimit të video-skandalit.

Mësohet se pas shumë orësh Bajrakurti ka pranuar ekzistencën e videos, pasi që prej ditës së djeshme e mohonte.

Polici ka deklaruar se ka një lidhje, por nuk ka pranuar të japë detaje rreth kësaj apo identitetin e personit që ndan lidhjen, ndërsa ka theksuar se nuk bëhet fjalë për një 15-vjeçare.

"Videoja është e imja, por nuk ka lidhje me ngacmimin për të miturën. Kam qenë duke komunikuar me një tjetër person që kam një lidhje", ka thënë ai.

Ndërkohë oficerë të Prokurorisë kanë shkuar në shkollën e 15 vjeçares, nga ku erdhi denoncimi anomin për të kryer verifikime dhe për të marrë dëshmi nëse ka në atë shkollë një vajzë që është abuzuar.

Ndërkohë, sot në komisariatin e Malësisë së Madhe ishte ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ku theksoi se janë në kërkim të denoncuesit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 23:14

Policia greke ka publikuar ditën e sotme fotot dhe inicialet e dy shqiptarëve të dyshuar për vrasjen e biznesmenit Aleksandros Stamatiadis, më 2 prill të 2018-ës.
 

Postuar: 15/02/2019 - 22:49

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se policia ka kërkuar që qytetarët të mos bllokojnë Rrugën &l

Postuar: 15/02/2019 - 22:44

Patosi u trondit këtë mbrëmje nga të shtënat me armë zjarri, ku shënjestër ka qenë një 52-vjeça

Postuar: 15/02/2019 - 22:35

Policia është duke hetuar në një pistë tjetër lidhur me vrasjen një ditë më parë të 49-vjeçares

Postuar: 15/02/2019 - 22:20

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur disa minuta më parë në Patos të Fierit, ku një 53-vjeçar është

Postuar: 15/02/2019 - 22:05

Një 53-vjeçar është qëlluar më armë zjarri dy herë në gjoks mbrëmjen e sotme.

Postuar: 15/02/2019 - 21:58

Një aksident tragjik ndodhi para disa ditësh në qendër të qytetit të Kavajës, përballë Prokuror