Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video/ Vuri buzëkuq teksa po debatonin live, Kujtim Gjuzi i kthehet keq biznesmenit: Ke punuar në tub

Postuar: 10/10/2019 - 23:00

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është irrituar gjatë diskutimit me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani.Mes të dyve nuk munguan ofendimet në emisionin “360 gradë” në Ora News. Deputeti i opozitës parlamentare u nervozua ndërsa Ilirjani nxori një buzëkuq dhe leu buzët.Gjuzi ia ktheu se biznesmeni kishte bërë para duke punuar në tub dhe se për të ishin diarre komplet komuniteti LGBT.

 
Debati
 
Gjuzi: Ça kërkon ti me të kuqin e buzëve. Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht. Ti me prapanicë ke bërë para. Ca ti bëj Zhejit se nuk e dija që ishe këtu. Ky s’ka lënë gjë pa bërë. I ke fituar paratë atje në tub. Ju jeni diarre komplet, keni nevojë për pampers.
 
Ilirjani: Ti je injorant! Më vjen shumë keq që qenka deputet. Kush e ka vënë këtë deputet?
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 18:50

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Tiranë- Durrës. Ngjarja ka ndodhur në Vorë pranë mbikalimit. Sipas informacioneve të para ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.

Postuar: 22/10/2019 - 18:41

Moderatorja Marsela Topi e Tv Apollonia Fier, është nxehur keq me kameramanët e emisionit pasi kë

Postuar: 22/10/2019 - 18:39

Dilaver Kalaja, shefi i ruajtjes së objekteve të komisariatit nr.1 në Tiranë ka reaguar lidhur me

Postuar: 22/10/2019 - 18:20

Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka bërë sërish apel për shpëtimin e Alvinit t

Postuar: 22/10/2019 - 17:59

Dilaver Kalaja, shef objektesh në Komisariatin nr.

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.

Postuar: 22/10/2019 - 17:35

Një 32-vjeçar nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë është arrestuar sot nga policia.