BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Video/ Vuri buzëkuq teksa po debatonin live, Kujtim Gjuzi i kthehet keq biznesmenit: Ke punuar në tub

Video/ Vuri buzëkuq teksa po debatonin live, Kujtim Gjuzi i kthehet keq

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është irrituar gjatë diskutimit me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani.Mes të dyve nuk munguan ofendimet në emisionin “360 gradë” në Ora News. Deputeti i opozitës parlamentare u nervozua ndërsa Ilirjani nxori një buzëkuq dhe leu buzët.Gjuzi ia ktheu se biznesmeni kishte bërë para duke punuar në tub dhe se për të ishin diarre komplet komuniteti LGBT.

 
Debati
 
Gjuzi: Ça kërkon ti me të kuqin e buzëve. Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht. Ti me prapanicë ke bërë para. Ca ti bëj Zhejit se nuk e dija që ishe këtu. Ky s’ka lënë gjë pa bërë. I ke fituar paratë atje në tub. Ju jeni diarre komplet, keni nevojë për pampers.
 
Ilirjani: Ti je injorant! Më vjen shumë keq që qenka deputet. Kush e ka vënë këtë deputet?