Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vizita e Angela Merkel, ja si është komentuar në rrjetet sociale (FOTO-LAJM)

Vizita e  Angela Merkel, ja si është komentuar në rrjetet sociale (FOTO-LAJM)

Postuar: 09/07/2015 - 11:49

Rrjetet sociale tanimë e kanë bërë rrugë që të komentojnë përmes ironisë aktivitet të ndryshme dhe ngjarje të rëndësishme sa i takon historisë dhe një vendi të caktuar.

E tillë ishte edhe ardhja e Merkelit në Tiranë. Vizitë historike dhe e rëndësishme për vendin tonë.

Megjithatë, rrjetet sociale nuk kanë ngurruar që ta shohin ndryshe dhe ta komentojnë me humor këtë vizitë.

Fotot e mëposhtme flasin më shumë se fjalët.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 23:35

Analisti ArjanVasjari, është përplasur ashpër me Fatos Lubonjën lidhur me faktin nëse duhet t’i quajmë politikanët dhe njerëzit e drejtësisë të korruptuar apo kriminelë.

Postuar: 21/11/2019 - 23:23

Analisti Lorenc Vangjeli dhe Fitim Zekthi po debatonin lidhur me kreun e KED, Ardian Dvoranin,

Postuar: 21/11/2019 - 23:15

Presidenti Ilir Meta ka pohuar në Facebook se zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, është shantazhuar në

Postuar: 21/11/2019 - 23:03

Gazetari Ylli Rakipi, ndërsa i referohet ambasadorëve dhe qëndrimit të ndërkombëtarëve, veçanër

Postuar: 21/11/2019 - 22:57

Juristi Jordan Daci i ftuar na emisionin “360 Gradë” tha se shkarkimi i prokurorit Be

Postuar: 21/11/2019 - 22:49

Kolegji i Posaçëm i Apelimit njoftoi sot shkarkimin nga detyra të Besnik Muçit, i zgjedhur vetëm

Postuar: 21/11/2019 - 22:36

Gazetari Artan Hoxha tha se një kryetarë bashkie do të “digjet” shumë shpejt.