Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vizita e Merkelit rrezikon jetën e të sëmurit, ndalohet ambulanca për të kaluar eskorta e kancelares gjermane

 Vizita e Merkelit rrezikon jetën e të sëmurit, ndalohet ambulanca për të kaluar eskorta e kancelares gjermane

Postuar: 08/07/2015 - 15:45

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ndodhet sot në Shqipëri, ku po zhvillon një takim me kryeministrin Rama, pas një sërë masash strikte të policisë në qarkullimin rrugor.
 
Harta dixhitale e aksidenteve rrugore ka publikuar një video, në të cilën tregohet se një ambulancë edhe pse me sirenë ndezur, është ndaluar për të kaluar fillimisht eskorta e Kancelares gjermane, Angela Merkel.
 
“Mirë se na erdhe teta Merkel....Po ç'kusur ka ai i sëmuri që po vdes aty tek kjo ambulanca që e ka bllokuar policia për shkakun tënd.... apo hë se pret ai.....”, shkruhet në faqen e Hartës dixhitale të aksidenteve rrugore, shoqëruar me videon.
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 23:35

Analisti ArjanVasjari, është përplasur ashpër me Fatos Lubonjën lidhur me faktin nëse duhet t’i quajmë politikanët dhe njerëzit e drejtësisë të korruptuar apo kriminelë.

Postuar: 21/11/2019 - 23:23

Analisti Lorenc Vangjeli dhe Fitim Zekthi po debatonin lidhur me kreun e KED, Ardian Dvoranin,

Postuar: 21/11/2019 - 23:15

Presidenti Ilir Meta ka pohuar në Facebook se zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, është shantazhuar në

Postuar: 21/11/2019 - 23:03

Gazetari Ylli Rakipi, ndërsa i referohet ambasadorëve dhe qëndrimit të ndërkombëtarëve, veçanër

Postuar: 21/11/2019 - 22:57

Juristi Jordan Daci i ftuar na emisionin “360 Gradë” tha se shkarkimi i prokurorit Be

Postuar: 21/11/2019 - 22:49

Kolegji i Posaçëm i Apelimit njoftoi sot shkarkimin nga detyra të Besnik Muçit, i zgjedhur vetëm

Postuar: 21/11/2019 - 22:36

Gazetari Artan Hoxha tha se një kryetarë bashkie do të “digjet” shumë shpejt.