Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vizita e Sekretarit Amerikan, shoqërohet në komisariat një djalë me një çantë të dyshimtë, ishte turist

Vizita e Sekretarit Amerikan, shoqërohet në komisariat një djalë me një çantë të dyshimtë, ishte turist

Postuar: 14/02/2016 - 10:13

Tirana sot është blinduar nga të katra anët nga forca të shumta policie dhe e tillë do të jetë deri në orën 15:00, orari kur do të largohet edhe Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry.
 
Teksa pritet ky i fundit, policia e shtetit ka shoqëruar në komisariat, një djalë të ri, i cili po lëvizte në sheshin “Skënderbej”, me një çantë të dyshimtë në shpinë.
 
Pas verifikimeve në komisariat, policia njoftoi se djaloshi është një turist i huaj dhe në çantën e tij janë gjetur vetëm sende personale. Në përfundim të procedurave të kontrollit, i riu është lënë i lirë.
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 23:47

Panairi Librit është kthyer edhe në një vend që bëhet ‘sebep’ për bashkimin e shumë personaliteteve të politikës, medias apo artit.Ky panair ka rikthyer në vëmendje ish-kryeprokuroren Ina Rama, e cila u fo

Postuar: 15/11/2019 - 23:32

Sipas gazetarit Blendi Fevziu, sot gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese me vendimin e tyre për ngërçi

Postuar: 15/11/2019 - 23:20

Olsian Çela i cili kandidon për kryeprokuror dhe gjendet e pari në listën e KLP-së që do votohet

Postuar: 15/11/2019 - 22:57

Në Shqipëri, Gjykata Kushtetuese duket ka njohur si anëtare të saj zonjën Marsida Xhaferllari, ka

Postuar: 15/11/2019 - 22:47

Një person është qëlluar me thikë. Ngjarja ka ndodhur në Bushat, në Vaun e Dejës.

Postuar: 15/11/2019 - 22:37

Një sherr i rëndë ka ndodhur në qytezën e Rutigliano në Itali.

Postuar: 15/11/2019 - 22:36

Gazetari Blendi Fevziu shprehet se për Mini-Shengenin Ballkanik po mbahen shumë të fshehta dhe nu