BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Aktualitet

Vjen një tjetër lajm i dhimbshëm! Koronavirusi i merr jetën mjekut shqiptar (Emri)

Vjen një tjetër lajm i dhimbshëm! Koronavirusi i merr jetën

Mësohet se ka ndërruar jetë për shkak të Covid-19 mjeku Ramë Morina, nga komuna e Malishevës.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije ish-kryetari i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Malishevë, Salih Morina.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Morina shkruan se ai ishte një profesionist i jashtëzakonshëm në sferën e mjekësisë.

“I pikëlluar për vdekjen e Doktorit të mirënjohur të Komunës së Malishevës Dr.Ramë Morina! Doktori ishte një profesionist i jashtëzakonshëm në sferën e Mjekësisë, mbi të gjitha humanist dhe personalitet i çmueshëm për shoqërinë. Shprehë ngushllimet e mija të sinqerta për familjën, miqtë, dhe gjithë ata që e njohën,” shruan Salih Morina në postimin e tij.

Më të lexuarat