BREAKING NEWS

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha i tregon SFIDËN që i ka shpallur Basha: Më tha o xhan do të...

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha
x

Aktualitet

Vjen një tjetër lajm i trishtë! Ndahet nga jeta avokati i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)

Vjen një tjetër lajm i trishtë! Ndahet nga jeta avokati i njohur

Ditën e sotme ka ardhur lajmi se njëri nga avokatët më të njohur në regjionin e Mitrovicës, Zeqir Maxhuni ka ndërruar jetë.

I ndjeri ishte pjesë edhe Odës së Avokatëve të Kosovës, dega në Mitrovicë, raportojnë mediat lokale.

Lajmin për vdekjen e tij, përmes një postimi në Facebook e ka dhënë udhëheqësi i OAK në Mitrovicë, avokati Vehbi Beqiri.

Postimi i plotë nga Beqiri:

Me pikellim morem lajmin per vdekjen e shokut, kolegut tone av. Zeqir Maxhuni! I ndjeri ishte ndere avokatet e njohur ne regjionin tone.  Familjes, shokeve dhe kolegeve i shprehim ngushellime ne emer te Deges se OAK- Mitrovice!

I perjetshem kujtimi per te ndjerin!

Vjen një tjetër lajm i trishtë! Ndahet nga jeta avokati i njohur