BREAKING NEWS

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës, shënohet viktima e parë nga tërmeti (Emri)

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës,
x

Aktualitet

Vlorë, sekuestrohen mbi 1 mijë rrënjë kanabis sativa, pranga 59-vjeçarit