BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Voltana Ademit dhe Flamur Nokës i del situata jashtë kontrollit, ja çfarë ndodhi pasi Rama po largohej nga takimi

Voltana Ademit dhe Flamur Nokës i del situata jashtë kontrollit, ja
Ndonëse kryeministri Edi Rama e mbylli takimin e tij elektoral në Shkodër, përplasjet mes qytetarëve dhe policisë kanë vijuar.
 
Protestuesit kanë qëlluar me gurë uniformat blu, duke mos iu bindur thirrjeve të kryebashkiakes Voltana Ademi dhe ish-deputetit të PD-së, Flamur Nokës.