BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Aktualitet

Vranësira dhe ulje temperaturash/ Parashikimi i motit për ditën e sotme, mësoni se cilat zona të vendit tonë do të përfshihen nga reshjet e shiut

Vranësira dhe ulje temperaturash/ Parashikimi i motit për ditën e

thjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në gjysmën lindore të Shqipërisë duke sjellë dhe shira të izoluar. Por pas mesditës kthjellimet do të përfshijnë gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 21°C.

Vranësira dhe ulje temperaturash/ Parashikimi i motit për ditën e