BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Aktualitet

Vrasës i paralajmëruar, gazetari i njohur zbulon çfarë mbante në krah i riu që ekzekutoi policin

Vrasës i paralajmëruar, gazetari i njohur zbulon çfarë

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë lidhur me Aldi Ramën, vrasësin e efektivit, Saimir Hoxha, ngjarje që shokoi sot Lezhën dhe Shqipërinë.

Sipas raportimeve, 21-vjeçari që vrau oficerin ka pasur një tatuazh në krah, me anë të të cilit shprehte dëshirën për tu bërë një vrasës.

“Dua të behem KILLER (vrasës)”, është shprehja që sipas Kokës ka stampuar në pjesën e krahut të majtë Rama. Dhe siç duket, ai e ka realizuar këtë dëshirë, pasi sot mori jetën e oficerit Saimir Hoxha, teksa ky i fundit kryente detyrën.

Aktualisht Aldi Rama ndodhet tek Spitali i Traumës në gjendje të rëndë për jetën, pasi u raportua se qëlloi veten.