BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë/ Reagon ish e dashura këngëtare e Lim Hotit për ngjarjen e rëndë: Nuk mund ta besoj!

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë/ Reagon ish e dashura

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G, ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin social Instagram lidhur me vrasjen e 27- vjeçarit Mehmet Qemës. Këngëtarja bëhet me dije se kishte lidhje miqësie me viktimën.

Përmes një postimi Baby G shkruan: “Nuk mund ta besoj! U prefsh në paqe! Nuk kam fjalë!”.

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë/ Reagon ish e dashura

Viktima dhe autori rezultojnë të jenë miq të Blerim Horit, të njohur ndryshe si Lim Hoti, i cili më herët ka qenë dhe i dashuri i këngëtares.

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë/ Reagon ish e dashura

Kujtojmë se Qema u vra mbrëmjen e djeshme nga miku i tij Marius Dema teksa ndodheshin në një lokal në zonën e “5 Majit”.

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë/ Reagon ish e dashura