BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Vrasja e 27-vjeçarit që tronditi mbrëmjen e djeshme Tiranën, ky është postimi i fundit i të riut në rrjetet sociale: Ka tërmet po iu them! (FOTO)

Vrasja e 27-vjeçarit që tronditi mbrëmjen e djeshme

Një 27-vjeçar nga Tirana mbeti i vrarë mbrëmjen e djeshme në Tiranë pas i po luante lojën e ‘Ruletës ruse’ me shokun e tij. Ai ishte një personazh i njohur dhe kishte miqësi me personave të botës së artit.

Së fundmi ai kishte publikuar këngën më të fundit të reperit Marin, të cilin e promovonte jo pak herë.

Qema shfaqej shpesh krah tij në rrjetet sociale, por edhe me emra të tjetër të njohur si moderatori Meriton Mjekiqi.

27-vjeçari kishte njohje edhe me reperët Majk, Mozzik dhe Gettinjo. Ndërkohë një ditë më parë postimi i tij i fundit ka qenë intervista e këtij të fundit në emisionin e moderuar nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj.

Vrasja e 27-vjeçarit që tronditi mbrëmjen e djeshme

Ndërkohë në një foto të publikuar nga vetë viktima në rrjetet sociale katër ditë më parë, ai shfaqet mes shokëve të tij, krah për krah me autorin e dyshuar Marjus Dema ku duket edhe reperi Meriton Mjekiqi, i cili shoqërohej shpesh me djemtë.

Në foto bashkë me ta shfaqen edhe dy prej personave të shpallur në kërkim nga policia, pasi kanë qenë në vendngjarje në momentin kur ka ndodhur vrasja, Erlind Peka dhe Blerim Hoti.

Vrasja e 27-vjeçarit që tronditi mbrëmjen e djeshme