BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

Vrasja e Bujar Çelës në Elbasan, grupi hetimor bën lëvizjen e fundit

Vrasja e Bujar Çelës në Elbasan, grupi hetimor bën

Grupi hetimor ka sekuestruar disa kamera në aksin Elbasan-Broshkë. Mësohet se kamera e sigurisë janë sekuestruar me qëllim dokumentimun e vrasjes së Bujar Çelës.

Mësohet se me dhjetëra agjente levizin në këte segment edhe në orët e vona të natës.

Bujar Çela, vallai i të shumë kërkuarit Talo Çela u ekzekutua pak ditë më parë teksa po pinte kane në një lokal në zonën e Bradasheshit.