BREAKING NEWS

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha i tregon SFIDËN që i ka shpallur Basha: Më tha o xhan do të...

Rama zbulon mesazhin që i kanë dërguar në telefon, mikesha
x

Aktualitet

Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit për 50 mijë euro / Dosja e dy të fortëve të Elbasanit i kalon SPAK-ut

Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit për 50 mijë euro / Dosja e dy

Dosja e Ardian Çapjas dhe Florenc Çapjas ka kaluar për gjykim SPAK-ut.

Ardian Çapja u arrestua më 29 mars në Elbasan, ndërsa nipi i tij, Florenc Çapja është ende në kërkim nga policia.
Xhaxha e nip, akuzohen për vrasjen e Gentian Beqirit dhe babait të tij Nezirit në 2012.

Në gjurmët e tyre, policia ka rënë falë dëshmisë të penduarit të drejtësisë, Ervis Bardhi, i cili mes të tjerash, ka thënë se Ardian Çapja i kishte ofruar 50 mijë euro për vrasjen e Gentian Beqirit dhe babait të tij Nezirit.