BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

Vrasja e policit në Lezhë/ Dëshmia shokuese e babait të një prej të arrestuarve: Një person i katërt është ende në arrati! I vuri pistoletën në kokë Aldi Ramës që të mos ndalonte

Vrasja e policit në Lezhë/ Dëshmia shokuese e babait të

Një person i katërt është ende në arrati, sipas dëshmisë së babait të një prej të ndaluarve nga policia që ndodheshin në makinë me Aldi Ramën.

Babai i Armando Markut, i cili u arrestua sot, ka deklaruar se në automjet ishin 4 persona dhe se njëri prej tyre është ende i lirë. Sipas tij, ky person i ka vënë armën në kokë Aldi Ramës dhe djalit të tij që të mos ndalonte makinën, kur i ka dalë përballë postblloku të policisë.

Deri tani zyrtarisht është njoftuar për tre persona që u përballën me efektivët e policisë, ndërsa kjo dëshmi bie disi në kontradiktë edhe me faktin se Aldi Rama ishte ulur në sediljen e pasme në momentin e vrasjes, dhe më pas zbriti për të marrë drejtimin e makinës.