BREAKING NEWS

Ekzekutoi ish-gruan dhe vëllain e saj/ FNSH i rrethoi shtëpinë, Fatmir Kolecaj s’pranoi të dorëzohej, qëlloi në mënyrë të befasishme me armë e plagosi një efektiv

Ekzekutoi ish-gruan dhe vëllain e saj/ FNSH i rrethoi shtëpinë,
x

Aktualitet

Vrasja e të riut në Tiranë me plumb në zemër, dalin pamjet e rënda nga momenti i ekzekutimit (FOTO)

Vrasja e të riut në Tiranë me plumb në zemër, dalin

Mbrëmjen e djeshme Tirana u trondit nga një ekzekutim me armë në zonën e Astirit. Një ri, Vilson Tafçiu, teksa ishte duke konsumuar kafe me dy vajza në lokal, u thirr në emër nga një person. Pasi doli jashtë lokalit ai u qëllua me plumb në zemër dhe humbi jetën.

Ndërkohë policia ka identifikuar edhe autorin e dyshuar që kreu krimin, shtetasin me inicialet N.D., në media po qarkullojnë edhe pamjet e rënda nga momenti i ekzekutimit.

I riu shihet i shtrirë në tokë në mes të rrugës ku u qëllua për vdekje, pasi u nxor nga lokali në zonën e 'Astirit'.

Vrasja e të riut në Tiranë me plumb në zemër, dalin