BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Aktualitet

Vrasja mafioze e Endri Mustafës, Klodiana Lala tregon dy detajet e rëndësishme: Autorët kanë patur kohë për të rrëmuar, në vendin e krimit u gjet një...

Vrasja mafioze e Endri Mustafës, Klodiana Lala tregon dy detajet e

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar dy detaje shumë të rëndësishme në lidhje me vrasjen e Endri Mustafës në qytetin e Shkodrës.

Sipas Lalës, detaji i parë që nuk është vënë re është se celulari i viktimës nuk është gjendur ende dhe detaji i dytë është arma që u gjet në vendin e ngjarjes, për të cilën policia nuk jep detaje nëse i përket viktimës apo autorëve.

Klodiana Lala: Telefoni celular i viktimës nuk është gjetur, është gjetur mëngjesin e ditës së 3, autorët kanë patur kohë për të rrëmuar.

Detaji i dytë është një pistoletë e gjetur në vendin e ngjarje, për të cilën policia nuk jep detaje nëse i përket viktimës.

Nëse i përket viktimës përse lëvizte i armatosur? Nëse kjo pistoletë ju përket autorëve, praktikisht i bie të jetë i autorëve.

Lala e ka cilësuar tipike mafioze vrasjen e Endri Mustafën në qytetin e Shkodrës.

Në emisionin “Open”, Lala tha se 15-vjeçari është përdorur si karrem për të nxjerrë nga shtëpia shënjestrën, i cili u gjet i pajetë pranë bregut të liqenit, i ekzekutuar me 6 plumba, një prej të cilëve e ka kapur në kokë dhe një në gojë.

Ndër të tjera, Lala tha se ekzekutorët janë siguruar që të mos e linin të gjallë dhe nuk kanë munguar kritikat për policinë sepse kanë shpallur në kërkim Ibrahim Licin, për të cilin thonë se nuk ka dhënë asnjë detaj që e bën autorin e dyshuar të vrasjes.

Më të lexuarat